Jonge shemale Carmijn uit de provincie Drenthe zoekt contact met mannen die zin hebben in een lieve tranny! Wie in de buurt van Meppel is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik ben een heerlijke verwijfde slet die alles doet wat je maar wilt! Geef me commando\'s, geef me orders, verneder me, doe wat je wenst te doen met mij. Ik ben heeeel ondeugend!
Lekkere shemale HuibertjeIk heb altijd zin in vluggertje. Even stiekem rukken, pijpen of neuken in de auto, in de tuin, in de bossen, in het park... Heb je ook zin in sex met mij?
Lekkere transsexueel MelisaIk ben niet groot, niet dik, ik ben strak een slank, maar wat ik wel heb is een lekkere lange penis die heel hard kan worden als je er fijn mee speelt..
Vrouwelijke TS AnnetjeIk ben een verlegen meisje met piemeltje en ik zou graag een man willen ontmoeten met wie ik een relatie kan opbouwen. Ik ben in het begin wat gesloten, maar daarna opener.
Strakke trans Beertje