Jonge shemale Gioia uit de provincie Antwerpen zoekt contact met mannen die zin hebben in een lieve travo! Wie in de buurt van Geel is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik zou heel graag een sex vriendje willen hebben, want mijn behoefte aan lekkere sex wordt met de dag groter. Ik heb gewoon veel sex nodig. Ik kom meerdere keren per dag klaar..
Strakke she male GieskeIk ben in Nederland voor 8 jaar. Ik zoek lieve man voor mooie relatie. Ik kom uit Thailand gekomen met man, maar hij is overleden, dus ik zoek nieuwe man nu.
Hete transsexueel PinaIk ben per direct op zoek naar mannen die mij willen pijpen en zich daarna door mij willen laten neuken in de kont. Ook vrouwen zijn welkom overigens. Slik jij? Dan wil ik je helemaal!
Hete trans MarinkaGoedverzorgde shemale zoekt man voor relatie. Verras me met wat je me graag zou willen vertellen en als ik er opgewonden van raak kunnen we wellicht eens wat afspreken..
Lekkere she male Kimberly