Jonge shemale Roos uit de provincie Antwerpen zoekt contact met mannen die zin hebben in een sexy ladyboy! Wie in de buurt van Mortsel is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik heb zin om weer eens echt verliefd te worden op een lieve man die net als ik ook heel sensueel is en van knuffelen houdt. Alleen reageren als je op shemales valt!
Lieve she male AnnemarijnZie je wat voor iets moois ik in mijn slipje heb zitten? Wil jij daar niet eens lekker mee gaan spelen? Kom je daar niet eens een hele nacht mee spelen? Je bent welkom..
Lekkere meid JasmijntjeVerzorgde vrouw met penis zoekt geile man voor eenmalige sexdate... Gratis samen een avondje sexen of een middag? Neem ff contact met me op..
Hitsige meid AlicjaAls jij zin hebt in een vluggertje met een lieve maar ook zeer wulpse shemale, dan kun je me altijd bellen of schrijven. Ik ben zwaar verslaafd aan lekkere hete sex!
Vrouwelijke trans Jantien