Jonge shemale Jacquelien uit de provincie Flevoland zoekt contact met mannen die zin hebben in een lieve meid! Wie in de buurt van Urk is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik zoek iemand die wat kan aan mijn erectie die de laatste wel erg vaak omhoog staat en waar helemaal niets mee gedaan wordt ;-) Heb jij een goede idee voor mijn pikkie?
Jonge transsexueel InesIk zoek een lieve man voor een relatie met mij. Ik ben een jonge verlegen ladyboy en ik voel mee erg eenzaam. Ik zou graag het gezelschap willen hebben van een leuke man.
Hitsige she male LeentjeHoi allemaal, ik ben een jonge shemale en wil nu eindelijk toch wel weer eens een leuke relatie met lekkere vent die me wil accepteren zoals ik ben. Zin om kennis te maken?
Lekkere tranny FrederiekeZie je wat voor iets moois ik in mijn slipje heb zitten? Wil jij daar niet eens lekker mee gaan spelen? Kom je daar niet eens een hele nacht mee spelen? Je bent welkom..
Lekkere meid Jasmijntje