Jonge shemale Jenny uit de provincie Limburg zoekt contact met mannen die zin hebben in een vrouwelijke travo! Wie in de buurt van Weert is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Discrete sexdate gezocht... Wie heeft zin om een nachtje met mij door te brengen? Ik ben jong en best knap, ik heb kleine borsten, maar wel een flinke penis..
Lekkere travo LotteGothic meisje met lekkere borsten, voorkeur voor SM en op zoek naar iemand die het een groot voordeel vindt dat ik geen pussy hb maar een lange pik.. Ik wacht op je..
Hete shemale SibrichIk mis sex en ik hoop hier dus iemand te vinden die zin heeft om met mij een leuke sex relatie op te bouwen. Ik hou van tedere sex en niet zo van heel harde sex.
Vrouwelijke travo JosienJong, heet en strak... ik zoek iemand die zin heeft in een hitsig blondje zoals ik. Samen lekker pijpen en likken, elkaar anaal nemen en vooral in elkaars monden klaarkomen, hmmm
Mooie trans IJda