Jonge shemale Martje uit de provincie Zuid-Holland zoekt contact met mannen die zin hebben in een hete tiener! Wie in de buurt van Krimpen aan den IJssel is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Gothic meisje met lekkere borsten, voorkeur voor SM en op zoek naar iemand die het een groot voordeel vindt dat ik geen pussy hb maar een lange pik.. Ik wacht op je..
Hete shemale SibrichSlank en klein, maar wel lief en trouw. Ik zoek een relatie en zal je niet teleurstellen in bed. Daar kun je van uit gaan. Stuur je me een berichtje als je me leuk vindt?
Mooie travo LieselotteIk ruk me vaak af wat ik heerlijk vind, maar het lijkt me leuker om die samen met iemand te doen. Met wie ik regelmatig lekkere sex kan hebben. Let op: ik ben een shemale.
Lieve tranny AliesIk zoek iemand die mij een keer goed wil rimmen en afzuigen en wie ik ook diep in de mond kan spuiten tot de laatste druppel zaad helemaal doorgeslikt is. Heb jij zin?
Hitsige shemale Jolinde