Jonge shemale Elisabeth uit de provincie Limburg zoekt contact met mannen die zin hebben in een strakke tranny! Wie in de buurt van Kerkrade is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Lieve shemale zoekt lieve man voor relatie met veel seks. Ik heb altijd een grote behoefte aan seks en hoop dat jij me aankunt. Ik heb een behoorlijk lange penis.
Vrouwelijke transsexueel EmmeliekeIk heb zin in een vast sex vriendje met wie ik veel kan experimenteren en lekker veel sex kan hebben, want een dag niet gespoten is een dag niet geleefd ;)
Hitsige trans ArentjeWij zoeken een man voor een triootje. Wij zijn beiden transsexueel en bisexueel. Dus als jij twee gothic sletjes aan denkt te kunnen zijn wij beschikbaar voor jou..
Lekkere trans BetjeAls jij zin hebt in een sensuele meid met een lekkere penis en zalige ronde tieten, kun je me hier contacteren. Ik verheug me erg op een nieuwe sexdate met een lekker ding zoals jij..
Vrouwelijke ladyboy Pietsje