Jonge shemale Pleunie uit de provincie Vlaams-Brabant zoekt contact met mannen die zin hebben in een sexy she male! Wie in de buurt van Scherpenheuvel-Zichem is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik zoek een nieuw vriendje die spannende dingen met mij wil doen en me neemt zoals ik ben. En me ook lekker van achteren neemt, haha! Laat je wat van je horen..?
Mooie meid HiltsjeIk ben een lief meisje met rood haar en twee heerlijke witte tietjes. Echter... ik heb ook een kort piemeltje in mijn slipje zitten. Wil je daar niet eens mee komen spelen?
Strakke trans JasperijntjeIk heb een heel mooi piemeltje dat verwend mag worden door een lieve man. Ook mijn kleine tietjes mogen wel weer eens afgelikt worden. En mijn kontje... raad maar ;)
Geile travo JantineBen op zoek naar een one-night-stand met een rijpe man. Ik heb kleine borsten, gemiddelde penis en een krap kontje. Alles is mogelijk met mij, maar geen extreme dingen.
Jonge trans Annelotte