Jonge shemale Carlijn uit de provincie Antwerpen zoekt contact met mannen die zin hebben in een hete transsexueel! Wie in de buurt van Antwerpen is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik zou het echt fantastisch vinden om weer eens vlinders in mijn buik te voelen. Ik wil weer hartstikke verliefd worden en leuke dingen delen met iemand die me neemt zoals ik ben.
Geile transsexueel ElsemiekeIk zoek een maatje voor regelmatig sex... Ik ben een meisje, maar heb wel een piemeltje... PM me als je me beter wilt leren kennen en als je sex met me wilt hebben
Lieve TS AinoaIk zoek met speod iemand die mijn lul een goede beurt kan geven. Ik ben zo fucking geil dat ik er alles voor over heb om nu direct sex te hebben met een hete kerel!
Hete travo LieselotteBen op zoek naar een maatje voor regelmatig sex... Ik ben jong, rank, geil en heb een krap kontje. Ik doe ook aan plassex, als je dat lekker vindt. Kusjes..
Strakke travo Alyssa