Jonge shemale Carlijn uit de provincie Antwerpen zoekt contact met mannen die zin hebben in een hete transsexueel! Wie in de buurt van Antwerpen is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Kom je eens lekker aan mijn pik likken? Ik heb zin om veel en langdurig gepijpt te worden. Ik zoek dus iemand die daar ook van houdt en die er ook tijd voor heeft..
Strakke she male KoosjeSlank en klein, maar wel lief en trouw. Ik zoek een relatie en zal je niet teleurstellen in bed. Daar kun je van uit gaan. Stuur je me een berichtje als je me leuk vindt?
Mooie travo LieselotteIk zoek niks vast, maar gewoon losse contacten voor hete nachtjes. Ik doe praktisch alles en ben ook in voor SM en kinky sex. Neem contact met me opp
Strakke trans YanaIk voel me de laatste tijd erg eenzaam in mijn bed. Ik zou het leuk vinden om je uit te nodigen bij mij thuis en dan mag je de volgende ochtend weer gaan ;)
Vrouwelijke shemale Hanneke