Jonge shemale Charlize uit de provincie Groningen zoekt contact met mannen die zin hebben in een geile TS! Wie in de buurt van Veendam is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Wij zoeken een man voor een triootje. Wij zijn beiden transsexueel en bisexueel. Dus als jij twee gothic sletjes aan denkt te kunnen zijn wij beschikbaar voor jou..
Lekkere trans BetjeGewoon zin een hete nacht door te brengen met een lekkere kerel die net als ik ook erg handtastelijk is en houdt van zoenen, strelen, rukken, pijpen en neuken.
Lekkere travo MaatjeWie wil er NU langskomen om me even lekker in mijn kontje te neuken? Ik ben echt supergeil en wil je zaad in zijn anus voelen spuiten. Omgeving Nijmegen..
Sexy transsexueel TijsjeIk heb nog niet zo veel ervaring hier, maar ik hoop wel een leuke man te vinden om mijn sexualiteit mee te testen. Ik heb een klein piemel, maar ben wel altijd erg opgewonden.
Lekkere tiener Aafje