Jonge shemale Daisy uit de provincie Flevoland zoekt contact met mannen die zin hebben in een strakke trans! Wie in de buurt van Noordoostpolder is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik heb een heel lekkere pik die eens leeg gemolken moet worden en ik heb ook een heel strakke kont die uitgerekt mag worden. Wie o wie komt me daarbij helpen?
Mooie travo LutgertjeIk zoek een vaste sex partner... Let op: ik ben shemale, ik heb een penis! Dus als je daar niet van houdt geen PM aub. Als je zin hebt in heel veel sex met mij... dan wel ;-)
Vrouwelijke meid ShaniaIk ben op zoek naar een heel discrete one-night-stand met een leuke jongen. Let op: ik heb geen vagina maar een penis! Niet supr lang, maar wel heel lekker..
Lekkere ladyboy MinkeHi boys, ik zoek een maatje met wie ik leuke dingen kan doen, zoals naar het strand gaan, maar ook lekker sexen in de duinen of andere hete, spannende dingen op andere plaatsen..
Sexy travo Derkje