Jonge shemale Jantien uit de provincie Utrecht zoekt contact met mannen die zin hebben in een vrouwelijke trans! Wie in de buurt van Eemnes is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik ben een eenzame ladyboy op zoek naar een vaste partner voor een relatie. Ik val op wat oudere mannen. Ik heb nog niet zo veel ervaring, maar sta wel open voor veel dingen.
Hitsige shemale KathelijnDenk jij mijn pik aan te kunnen en wil jij geblowd worden door mij? Laten we dan eens afspreken voor een vluggertje, waar je maar wilt. Ik woon in een plaatsje in Gelderland
Strakke TS EllemeikeHeeft iemand van jullie zin om bij mij thuis langs te komen en seks met mij te hebben? Graag discreet. Ik ben een beetje verlegen in het begin, maar daarna ga ik lekker los.
Jonge transsexueel FaylinnIk ben niet groot, niet dik, ik ben strak een slank, maar wat ik wel heb is een lekkere lange penis die heel hard kan worden als je er fijn mee speelt..
Vrouwelijke TS Annetje