Jonge shemale Lenneke uit de provincie Drenthe zoekt contact met mannen die zin hebben in een geile transsexueel! Wie in de buurt van Tynaarlo is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik heb een heel leuke verrassing in mijn slipje zitten... wil je die zien? Zal ik mijn slipje omlaag trekken? Kom je dan dicht bij me? Wil je me dan eens pijpen..?
Lekkere transsexueel TamaraIk ben verslaafd aan sex en zoek iemand om regelmatig sex mee te kunnen hebben, zonder dat we een vaste relatie hebben. Ik ben slank, jong en heb een lekkere pik..
Vrouwelijke shemale ShemalesletjeWil je dat ik me omdraai? Om te zien dat ik geen poesje heb? Of kom je me zelf eens opzoeken bij mij thuis om de voorkant van mijn lichaam te ontdekken?
Strakke tranny ElisabethIk ben een lieve shemale uit Utrecht en ik zoek een man of een vrouw als vaste sex partner. Graag even een foto van je sturen en daarna kunnen we misschien iets afspreken.
Strakke shemale Vivian