Jonge shemale Mara uit de provincie Groningen zoekt contact met mannen die zin hebben in een mooie tranny! Wie in de buurt van Leek is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Het lijkt me leuk om weer eens een vast sex vriendje te vinden die ook in is voor fijne vrijpartijen, spannende experimentjes en die ook open staat voor groepsex..
Lieve transsexueel BellaDe laatste tijd heb ik last van eenzaamheid en zoek daarom iemand die mijn vaste sex vriendje wil worden. Oh ja, ik ben geen meisje en ook geen jongen... surprise surprise ;)
Hitsige travo WillemijnIk ben op zoek naar een man die met mij een spannende relatie aan wil gaan. Ik ben een beetje discreet op de foto, maar ik laat je zien dat ik wel goed gereedschap bezit..
Mooie tranny AlicjaHeren gezocht voor vluggertjes in de natuur. Ik neuk jou in de kont en ik laat me daarna door jou in de kont neuken. Orale sex is ook mogelijk. Veel is bespreekbaar met mij..
Lieve travo Fay