Jonge shemale Mara uit de provincie Groningen zoekt contact met mannen die zin hebben in een mooie tranny! Wie in de buurt van Leek is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik heb zweer zin om eens goed verliefd te worden op een lieve man met wie ik een leuke en hete relaie op kan bouwen. Ik woon in Almere. Hoop wat van je te mogen horen.
Vrouwelijke she male HendriekeIk ben non-binaire en ik zoek een relatie met een man of een vrouw want ik ben ook bi. Ik ben net 18 geworden en heb nog niet zo veel ervaring..
Lieve travo GioiaIk ben op zoek naar liefde, naar een liefje, maar wel een die ook veel van seks houdt, want ik vind dat namelijk erg belangrijk in een relatie. Laat je wat van je horen?
Mooie trans NadineIk ben een introvert meisje... met plassertje en ik zoek iemand die in is voor een one-night-stand. Ik wil dat gewoon een keer meemaken, om te zien hoe ik dat vind..
Hitsige travo Marie