Jonge shemale Vere uit de provincie Antwerpen zoekt contact met mannen die zin hebben in een geile travo! Wie in de buurt van Lier is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Op zoek naar een nieuwe partner voor een relatie. Let op: ik ben shemale! Ik heb dus een penis en geen vagina. Ik doe verder aan anale seks en heb mijn roots in Japan.
Strakke meid JobjeHoi... ik ben een lieve trans meid! Leuk dat je mijn oproepje leest. Wat ik zoek? Nou een fijne relatie zou wel welkom zijn in mijn leven! Als je interesse hebt, app me dan!
Lieve transsexueel JasminaJij dacht ik een meisje ben? Kijk dan maar eens goed naar mijn slipje... Zie je die bobbel? Die is voor jou... Daar mag je lekker mee spelen als je dat leuk vindt..
Vrouwelijke meid LiselleIk voel me de laatste tijd erg eenzaam in mijn bed. Ik zou het leuk vinden om je uit te nodigen bij mij thuis en dan mag je de volgende ochtend weer gaan ;)
Vrouwelijke shemale Hanneke