Jonge shemale Liselle uit de provincie Vlaams-Limburg zoekt contact met mannen die zin hebben in een lieve transsexueel! Wie in de buurt van Bree is, moet zeker even contact leggen met deze jonge ladyboy!

Ik ben heel geil en heb echt zin om sex te hebben met een leuke jongen. Als jij niet bang bent voor mijn zalige geslachtsdeel mag je me heel snel een berichtje sturen!
Hete she male ReijertjeIemand zin in een leuke date met mij? Ik ben een jonge shemale met kleine borstjes en een lekker klein malse pikje. Zin om daar mee te spelen? NEem ff contact met me op ;)
Sexy TS SharonaInmiddels 3 jaar single, maar heb wel even een periode geprofteerd van het leven, om het zo maar even te zeggen. Heb nu echter behoefte aan meer vastigheid... P.s. ik ben shemale!!
Lieve tiener VivianHey... ik voel me eenzaam. Vooral de avonden zijn nogal lang. Ik zoek daarom wat leuk gezelschap... Wat je op de foto ziet kan ik je aanbieden... Kom je?
Sexy TS Feikje